Аудит насосного обладнання

НАСОСНИЙ АУДИТ ЯК ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ

ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОВИТРАТ В СИСТЕМАХ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ.

Компанія ТОВ “ЕНЕРГОТЕХ ІНЖИНІРИНГ” надає великого значення енергозбереженню та підвищенню енергетичної ефективності роботи насосного обладнання. Тому одним з напрямів діяльності нашої організації є аудит насосних систем, що дозволяє показати, як заощадити на експлуатаційних витратах. Наші фахівці проводять перевірку існуючої насосної системи за допомогою спеціального обладнання, аналізують режими його роботи, споживання електроенергії і складають звіт, що відображає термін окупності та  економічний ефект від заміни старого обладнання.

Для аналізу енергоефективності насосного обладнання, потенціалу енергозбереження, розрахунку термінів окупності інвестицій використовується Аудит насосних систем.

Аудит насосних систем – це перевірка ефективності насосної системи за допомогою апаратно-програмного вимірювального комплексу і оригінальної методики аналізу результатів. Важливим елементом аудиту є мобільний вимірювальний комплекс. У його склад входить електронне вимірювальне обладнання і спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє проаналізувати результати вимірювань і отримати профіль навантаження насосів, що особливо важливо для аналізу систем зі змінним режимом роботи. Програма формує звіти і графіки, які наочно демонструють економічний ефект від заміни старого обладнання на нове. По закінченню терміну повернення інвестицій, економія переходить в чистий прибуток, рік за роком.

Характеристики:

  • Реєстрація електричних параметрів трифазного електродвигуна насоса змінного струму 380В до 600А;
  • Реєстрація гідравлічних параметрів насосного агрегату, тиск, витрати;
  • Середовище – однорідні рідини;
  • Діаметр трубопроводів від 50 до 1500мм;
  • Робочий діапазон тисків залежить від датчиків тиску;
  • Аналіз і зведення даних з усіх реєстраторів;

 

СХЕМА ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ НАСОСНИХ СИСТЕМ

Основна ідея аудиту насосних систем – обгрунтування економічної доцільності заміни старого, енергомісткого насосного обладнання на нове, більш ефективне обладнання, що дозволяє значно скоротити витрати без зниження ефективності.

Важливо звернути увагу, що заміна будь-якого з компонентів після ретельно підібраного обладнання фахівцями компанії веде до збільшення терміну повернення інвестицій.

Маючи свій сертифікований сервісний центр компанія ТОВ “ЕНЕРГОТЕХ ІНЖИНІРИНГ” оперативно вирішує питання, що виникають, як в гарантійний, так і післягарантійний періоди експлуатації обладнання, а також проводить кваліфіковане введення в експлуатацію всього спектра сучасного насосного обладнання.

Регулярне проведення кваліфікованого технічного обслуговування допоможе максимально зберегти кошти, інвестовані в насосне обладнання, а також забезпечить тривалий термін служби, економію електроенергії, надійність і безпеку експлуатації. Проведення регулярного технічного обслуговування насосного обладнання застрахує Вас від різних непередбачених ситуацій, що виникають в ході експлуатації обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *