Електроприводи nAB призначені для експлуатації на відповідальних ділянках підприємств нафтогазової, хімічної та інших галузей промисловості, в тому числі на об’єктах енергетики включаючи АЕС, з метою забезпечення безпеки у випадках аварійного знеструмлення систем харчування або управління.
Так само ці приводи можуть застосовуватися з метою передбаченої перестановки затвора частини трубопровідної арматури в безпечне нормально-відкрите «АЛЕ» або нормально-закритий «НЗ» положення, за сигналом завдання, коли це диктується технологічним процесом.
Неоціненним достоїнством даних приводів є можливість управління запірно-регулюючої трубопровідної арматурою, де поряд з малими швидкостями при позиціонуванні елементів затворів частин для коректного регулювання потрібні високі швидкості для функції відсікання.
Вони успішно експлуатуються в потенційно вибухонебезпечних зонах, що забезпечується конструктивними рішеннями відповідно до вимог, встановлених нормативними документами. Обладнання, що поставляється підтримує вид вибухозахисту «Вибухонепроникна оболонка», яка має на увазі, що конструкція електроприводу в цілому, витримує тиск вибуху всередині неї і запобігає поширенню вибуху з оболонки в навколишнє вибухонебезпечне середовище, а складові елементи електроприводу мають вид вибухозахисту «Іскробезпечне електричне коло», де виникають в наслідок комутацій і роботи електричні розряди або нагрівання – не можуть запалити вибухонебезпечне середовище при поточних умовах експлуатації.

Показано один результат