За бажанням замовника фахівці компанії SCHIEBEL створюють приводи в нестандартних варіантах виконання.
Нижче наведено ряд прикладів щодо реалізації особливих рішень при створенні спеціальних приводів.

  • Вогнестійкі приводи;
  • Приводи з ручним керуванням;
  • Приводи з системою «Smartcoupling».

Основу всіх приводів спеціального виконання складають стандартні приводи виробництва компанії SCHIEBEL.

Вогнестійкі

Для забезпечення роботи механізмів, важливих з точки зору безпеки при загорянні або пожежі, приводи можуть поставлятися в протипожежному виконанні. Згідно зі специфікацією пристрою, привід забезпечується спеціальним протипожежним покриттям (кожухом). Тим самим забезпечуючи його функціонування протягом 90 хвилин при температурі 600 ° C.

Ручне керування

При припинення енергопостачання сервоприводи повинні забезпечити можливість ручного керування арматурою. Ручний привід HA16 фірми Schiebel призначений для з’єднання з лінійним пневматичним приводом з метою управління ходом вентиля (до 100 мм.) Зусиллям до 110 кН. Ручний привід може бути переобладнаний для використання з приводами, оснащеними пружинними механізмами відкривання і закривання.

Прямоходні приводи з функцією Smartcoupling

Прямоходні приводи з функцією «Smartcoupling», підтримують в заданих діапазонах зусилля притиснення відповідних елементів дросельного вузла затвора частини клапана, для забезпечення необхідної герметичності, при змінах розмірів деталей конструкції, внаслідок коливань робочої температури. Принцип роботи заснований на знятті показань датчика, що вимірює силу тиску на шток арматури. У разі зміни цієї величини, блок управління приводом виробляє керуючий сигнал, що переміщає шток в потрібному напрямку до досягнення зусилля заданого значення.