Електроприводи даної серії створювалися з метою експлуатації на морському, річковому і підводному транспорті. При створенні даної серії електроприводів враховувалися багато факторів: можливість механічного впливу, підвищена вібрація, взаємодія з солевмісних рідиною і підвищена вологість навколишнього повітря. З метою збереження від корозії корпусу приводів даної серії виготовлені з бронзи, що з’єднують елементи – з нержавіючої сталі.
При проектуванні транспортних засобів інженери конструктори завжди обмежені в наявності вільного простору, необхідного для монтажу агрегатів і вузлів. Креслення і монтажні схеми створюються за принципом максимального заповнення обсягу. Конструктори «SCHIEBEL Antriebstechnik GmbH» постаралися врахувати і цей важливий аспект. Незаперечними достоїнствами приводів серії МСМ є їх унікальна компактність і невелика маса. МСМ-приводи в три рази легше стандартних «побратимів». Традиційно приводи випускаються в поворотнихі прямоходовій виконаннях. Тому спектр застосування електроприводів даної серії досить широкий. Паливні, дренажні, протипожежні та інші системи кораблів проектуються з їх використанням. При створенні серії МСМ враховувалися вимоги стандартів, що регламентують стійкість вузлів і агрегатів, що застосовуються на флоті, до ударних і вібраційних навантажень. Особлива увага конструкторів відведено забезпеченню вибухобезпеки. Корпус приводу здатний витримати тиск, що виникає внаслідок вибуху в середині корпусу, і виключити поширення вибуху за його межі. Елементи електроприводу, задіяні в схемах харчування і управління, відповідають класу «Іскробезпечне електричне коло» і не допускають займання вибухонебезпечного середовища від випадкової іскри або нагрівання елементів. Згідно з міжнародним стандартом IEC 62114 клас ізоляції електродвигунів, використовуваних при складанні приводів даної серії, відповідає показнику «F» і допускає експлуатацію двигуна при температурі обмоток до 155 ° С. Виробничі випробування підтвердили неможливість займання вибухонебезпечних середовищ внаслідок
нагрівання частин приводу. Приводи серії МСМ, як і інші моделі марки SCHIEBEL, випускаються в виконаннях «ACTUSAFE», оснащених функцією перекладу арматури в безпечне нормально відкрите (ПЗ) або нормально закрите (НЗ) положення у випадках виникнення позаштатних ситуацій.

Показано один результат