«ACTUSAFE» – серія електроприводів, що переводять арматуру в безпечне нормально відкрите (ПЗ) або нормально закрите (НЗ) положення у випадках виникнення позаштатних ситуацій, або якщо це обумовлено технологічною схемою. Під «нештатної ситуацією» мається на увазі можливість виникнення аварійної ситуації або інша необхідність оперативного втручання персоналу в управління технологічним процесом.
Устаткування цієї серії успішно функціонує на об’єктах з підвищеними вимогами забезпечення безпеки – електростанціях, нафто- і газосховищах, об’єктах авіаційного та залізничного сполучення.
Серія «ACTUSAFE» на відміну від звичайних електроприводів розроблялася спеціально для застосування на об’єктах з підвищеним вимогою до відмовостійкої роботі з максимальним забезпеченням безпечної експлуатації обладнання, задіяного в технологічних процесах.
Спрацьовування механізму захисту відбувається в разі раптового відключення електроенергії, або при подачі певного сигналу, якщо це необхідно для здійснення технологічного процесу. В даний час існує можливість установки в важкодоступних ділянках трубопроводу автономно живляться систем, керованих дистанційно, використовуючи технології мобільного зв’язку.
У надзвичайних випадках приводи системи «ACTUSAFE» допоможуть запобігти виникненню аварійних ситуацій.
Акумульована енергія механічної пружини призводить в дію пристрій перекладу арматури в
безпечне положення, передбачене технологічним процесом: нормально-відкрите (ПЗ) або нормально-закритий (НЗ).

 

Відображаються усі з 2 результатів