СТАНЦІЇ ПОЖЕЖОГАСІННЯ GRUNDFOS Fire 2 CRF

СТАНЦІЇ ПОЖЕЖОГАСІННЯ GRUNDFOS Fire 2 CRF

Компанія ТОВ «ЕНЕРГОТЕХ ІНЖИНІРІНГ» є дилером GRUNDFOS та має можливість постачання та вводу в експлуатацію Установок водяного пожежогасіння, які призначені для автоматичного подавання води та підвищення тиску в пожежних приладах. Станції підходять тільки для перекачування води без домішок. Установка підвищення тиску води для пожежогасіння призначена для прямого підключення до мережі водопостачання або непрямого сполучення через проміжний резервуар.    

                                                                       Загальна конструкція

Установки підвищення тиску води для пожежогасіння Fire 2 CRF повністю автоматично контролюються та є комплектними установками, що складаються з двох насосів Grundfos CR з                      3-х фазним живленнями, що встановлені на загальній рамі, трубної обв’язки та шафи керування.

На напірній стороні кожного насосу встановлені зворотні клапани, засувки та напірний колектор. На напірному колекторі встановлений блок контролю тиску, який складається з шарового крану, дренажного отвору, діафрагмового баку, і розподільної частини. Розподільна частина одночасно є фіксатором для реле робочого тиску (по одному для кожного насоса) та манометру.

На стороні всмоктування на насоси встановлені засувки та всмоктувальний колектор. Опціонально на всмоктувальному колекторі встановлюється розділяюча засувка.

Насоси встановлюються на загальній рамі-основі. Для гасіння вібрацій є гумові диски між опорами насосу та рамою.

Контролер розміщується в окремій шафі керування для настінного монтажу.

Діафрагмовий бак має бути встановлений для запобігання занадто високої частоти включень при низькій витраті або протіканнях.                   

                                                                                      Насоси

В      установках      використовуються      вертикальні, несамовсмоктувальні, багатоступінчасті, трифазні відцентрові насоси Grundfos CR.

Нержавіюча     сталь, що     використовується     для внутрішніх    деталей    насоса, забезпечує    високу корозійну та зносостійкість.  Підшипники  ковзання змащуються рідиною, що перекачується.

Усі насоси оснащені механічним ущільненням валу, що не вимагає обслуговування, згідно DIN 24960. З’єднання         колекторів         з         трубопроводами здійснюється за допомогою фланців DIN.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *